Volvo S60, 2010 - 2018

Įvertinimas
TOP 10 4.8 12% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2) Viso įvertinimų: 12
 • Patikimumas TOP 10 4.913% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.2)
 • Varikliai TOP 104.813% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
 • Interjero kokybė4.810% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.3)
 • Komfortas 4.611% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.1)
 • Valdymas TOP 104.76% geresnis nei vidutinis konkurentų įvertinimas (4.4)
 • Ar rekomenduoju Taip 100% Ne 0%
Kėbulai SedanasUniversalas Benzinas: 2.0 - 3.0 litroDyzelinas: 2.0 - 2.4 litro
 • Ar žinai kad? plus minus
  Galingiausia Polestar versija turėjo net 367 AG ir 500 Nm variklį:  Šios kartos S60 buvo itin populiarus įvairių šalių ralio žiedinėse varžybose, tame tarpe ir Australijos V8 Supercars čempionate:VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
Automobilio privalumai PRIVALUMAI
 • Puikus dizainas
 • Kokybiškas interjeras
 • Saugus
Automobilio trūkumai TRŪKUMAI
 • Nedidelė bagažinė ir salonas
 • Neinformatyvus vairo mechanizmas
 • Mažas variklių pasirinkimas
"Mašinos forma, stogo linija šiek tiek primenanti kupė kėbulą, pasižymi puikiu pasipriešinimo orui koeficientu – tik 0,28"
Apžvalga
Pagaliau pristatytas antros kartos Volvo S60. Šis naujas sedanas tęsia naują Volvo dizaino kalbą, kurią pristatė kiek anksčiau pasirodęs visureigis XC60 - panašus priekinės dalies dizainas, sklandžios linijos, interjeras ir kita. Abu automobiliai dalijasi ta pačia prailginta Ford Mondeo platformta. S60 dizainas išties naujas gūsis Volvo gamoje - jis iškirtinis, subtilus, tačiau sugeba išlaikyti Volvo stilistiką. Gamintojo teigimu projektuotojams buvo suteikta didesnė nei įprasta veiksmų laisvė. Mašinos forma, stogo linija šiek tiek primenanti kupė kėbulą, pasižymi puikiu pasipriešinimo orui koeficientu – tik 0,28. Šios tendencijos akivaizdžios paskutinių metų prabangių sedanų linijose. Viduje karaliauja jau gerai pažįstami Volvo kompanijos stiliaus atributai - prabangiai atrodanti "kiaura" centrinė konsolė, originalūs prietaisų skydelio rodmenys, visur dominuoja labai švelnios linijos, prietaisų valdymo mygtukai gausiai sugrupuoti centrinėje konsolėje, tuo tarpu kitose vietose jų nedaug ir jie neblaško vairuotojo dėmesio. Svarbiausia naujiena yra ta, kad naujasis Volvo S60 dabar yra nutaikytas į kiek mažesnės klasės prestižinių automobilių sektorių, kuriame karaliauja C klasės Mercedes-Benz, Audi A4 ir 3 serijos BMW. Tokiu būdu Volvo kiek perstatė savo automobilių klasifikaciją ir išvengė painiavos su didesniu S80 modeliu. Tačiau lyginant su savo pirmtaku, naujasis automobilis yra šiek tiek didesnis – ilgesnis, platesnis, aukštesnis - 4628 mm ilgio, 1865 mm pločio ir 1484 mm aukščio. Reikia pažymėti, kad automobilio svoris išaugo visai nedaug – vos keliais kilogramais. Gamintojas siūlo du skirtingus pakabos variantus: standartinį „Dynamic“, kuris yra kietesnis ir minkštesnį „Comfort“. Pradžioje automobilis buvo pristatytas su keliais benzininiais ir keliais dyzeliniais varikliais - visi jie su turbokompresoriais. Benzininiai - 2.0 L 4 cilindrų 200 AG ir 3.0 L 6 cilindrų 300 AG, dyzeliniai - 5 cilindrų 158 AG ir 202 AG agregatai. Pirkėjams galima užsisakyti „Pedestrian Detection“ sistemą automatiškai sustabdančia automobilį (jeigu greitis neviršija 35 km/h) nustačius grėsmę partrenkti į gatvę išėjusį žmogų arba siekiant išvengti susidūrimo su priešais važiuojančia transporto priemone. Būkite tikri - Volvo niekada nepamirš saugumo.
Pilna apžvalga
Atsiliepimai (12)
Daugiau atsiliepimų 
Panašūs automobiliai