Susisiekite su mumis šiais kontaktais:

Bendraisiais klausimais kreipkitės:
info@autoasas.lt

Dėl pagalbos ir patarimų kaip naudotis tinklapiu kreipkitės:

pagalba@autoasas.lt

  Autoasas.lt - elektroninis automobilių gidas

Kas mes esame?


 
Mes esame tam, kad Jūsų pasirinkimą padarytume lengvesniu. Mes esame tokie pat automobilių fanatikai kaip ir Jūs, todėl mus kaip ir Jus domina visos automobilizmo temos - pradedant autoindustrijos naujienomis, baigiant automobilių tobulinimu garaže. Siekdami pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su Jumis, mes trokštame ne tik augti kartu su Jumis, bet ir esame suinteresuoti išpildyti visus mūsų vartotojų norus.

Koks mūsų tinklapio tikslas?

Jūs norite pirkti automobilį? Jūs tikrai žinote kur jį rasti - tam skirta eilė automobilių pardavimo tinklapių, automobilių turgų, autoaikštelių, galų gale tam skirtos oficialios automobilių atstovybės. Tačiau nežinote, kokį būtų iš tiesų verta įsigyti? Tokiu atveju Jūs turite bent kelis pasirinkimo variantus: galite kreiptis į pardavėją, net ir žinodamas, kad jis tikrai nesupeiks savo prekės, o tai reiškia, kad jis visko Jums apie dominantį automobilį tikrai nepapasakos. Iš kur sužinoti tiesą apie dominantį automobilį? Jūs galite pasikliauti automobilio savininko išsakyta nuomone, grįsta ne vienerių metų patirtimi. Jei pastarasis variantas Jums pasirodė patikimesnis ir objektyvesnis, tuomet mūsų tinklalapis yra kaip tik Jums! Turėdami tikslą dalintis informacija apie automobilius, mes talpiname šimtus Jus dominančių automobilių aprašymų, modifikacijų, vartotojų išsakytų nuomonių bei kritiką. Bet visų svarbiausia - siekiame dalintis patarimais žmonių, žinančių tikrąją automobilių vertę.

Patarimas

Tikrai nebūtina visko patirti savo kailiu. Pasielkite protingiau - sužinokite apie savo būsimo automobilio privalumus ir trūkumus neištraukę piniginės iš savo kišenės.