Aston Martin Valkyrie, (AM-RB 001) 2021 - dabar

RATLANKIŲ DAŽYMAS DIAMOND CUT RESTAURAVIMAS
Įvertinimas
0.0 Atsiliepimų nėra
  • Patikimumas 0.0
  • Varikliai 0.0
  • Interjero kokybė0.0
  • Komfortas 0.0
  • Valdymas 0.0
Kėbulai KabrioletasKupė Benzinas: 6.5 litro
  • Ar žinai kad? plus minus
    Didžiausią 1160 AG (865 kW) galią šis variklis pasiekia prie neįtikėtinų beveik 10,500 sūkių ribos. Valkyrie yra aukščiausius variklio sūkius generuojantis serijinis automobilis pasaulyje.
VIN patikra - sužinokite automobilio istoriją
Nerijus Paketūras Autoasas.lt apžvalga
"Automobilio gamintojai tikina, kad Valkyrie pretenduoja tapti pačiu greičiausiu gatvėms skirtu automobiliu pasaulyje. Kai prie automobilio gamybos prisideda Red Bull Racing vyriausiasis technikos direktorius legendinis Adrianas Newey, į tokius pareiškimus reikia pažiūrėti rimtai"
Apžvalga
Aston Martin Valkyrie (kodiniais pavadinimais yra AM-RB 001 arba Nebula) yra ribotos serijos hibridinis sportinis automobilis, kurį bendrai sukūrė Aston Martin, Red Bull Racing bei keletas kitų kompanijų. Šis ekstremalus sportinis automobilis yra kogero artimiausias F1 bolidams serijinis automobilis pasaulyje, kuris tinkamas naudoti ir keliuose. Automobilio gamintojai tikina, kad Valkyrie pretenduoja tapti pačiu greičiausiu gatvėms skirtu automobiliu pasaulyje. Kai prie automobilio gamybos prisideda Red Bull Racing vyriausiasis technikos direktorius legendinis Adrianas Newey, į tokius pareiškimus reikia pažiūrėti rimtai. Neeilinio automobilio gamyba yra apribota iki 150 vienetų, vieno kaina – 3 mln. JAV dolerių. Tik trasai skirtos “AMR Pro” versijos gamyba yra apribota iki 25 vienetų, vieno kaina yra 3,5 mln. JAV dolerių. Žinoma abi versijos išparduotos automobilių gamybos procese. Po variklio dangčiu stovi šiais laikais neįtikėtinas 6,5 L darbinio tūrio V12 atmosferinis variklis, kuris išvysto 1000 AG. Tuo tarpu papildomas elektros variklis vienu klavišo paspaudimu prideda dar 160 AG ir 280 Nm galią. Didžiausią 1160 AG (865 kW) galią šis variklis pasiekia prie neįtikėtinų beveik 10,500 sūkių ribos. Valkyrie yra aukščiausius variklio sūkius generuojantis serijinis automobilis pasaulyje. Visa tai leidžia nuo 0 iki 100 km/val. Valkyrie įsibėgėti vos per 2,6 sekundės. Dar aštresnė Valkyrie AMR Pro versija pasižymės dar didesne galia – 1300 AG. Kadangi ši versija skirta tik lenktynėms, jo neslopinama išmetimo sistema skamba fantastiškai, maksimalus bolido greitis bus didesnis nei 400 km/val., o lenktynininkai galės patirti net 3,3 g siekiančias perkrovas. Variklis buvo sukurtas kartu su Cosworth ir Red Bull Racing kompanijomis panaudojant Formulės 1 patirtį. Siekiant padidinti variklio patikimumą, dauguma jo vidaus komponentų tokių kaip skirstymo velenai, alkūninis velenas, stūmokliai ir t.t. yra išfrezuoti iš vientisos medžiagos gabalo. Rezultatas – 6,5 litro variklis, kuris sveria vos 206 kg! Išmetimas išeina automobilio viršuje šalia variklio - panašiai kaip Formulės 1 boliduose ar Porsche 918 Spyder superautomobilyje. Serijiniame modelyje yra įdiegta ir kinetinės energijos atkūrimo sistema (KERS) panaši į tą, kuri naudojama Formulės 1 boliduose. Aerodinaminiai elementai buvo speciali Red Bull Racing Team komandos užduotis. Žiūrint į priekinį Valkyrie oro aptaką, matosi ryškiausi panašumai į Formulės 1 bolidą. Priekinė pakaba ir kėbulas yra atviras ir leidžia oro srautui per automobilį eiti lengvai, taip jis prispaudžia automobilį prie trasos ir suteikia neįtikėtiną stabilumą. Važiuojant greitai aerodinaminiai elementai generuoja 1000 kg prispaudžiamą jėgą. Todėl automobilis galėtų važiuoti aukštyn ratais, nes sveria labai panašiai.
Pilna apžvalga
Dovanojame automobilių rėmelius, marškinėlius ir rankšluosčius! plus
Panašūs automobiliai
Rekomenduojami video