Peugeot 407 2007 HDI
  • Mano vertinimas
  • Patikimumas
  • Varikliai
  • Interjero kokybė
  • Komfortas
  • Valdymas

Variklis, kaina, daug privalumų

Nuvertėjimas

Bendras automobilio aprašas

Peugeot 407 2007 m. su retesniu 125kw varikliu. Turėjau 4 metus, pravažiuota apie 60k. Kiek realiai buvo prabegės nežinau, bet tikrai gerokai daugiau nei 200k, kaip skydelis dažniausiai rodo. Beveik iš karto atsirado problemų su FAP, tad išpjauta ir išprogramuota (kartu su EGR), problemos dingo. Patikimas aparatas ir didesnių remontų neturėjau apart eksploatavimo pabaigoje nuėjusio vairo stiprintuvo siurblio, kurį sutvarkius pramušė ir per vairo kolonėlę. Važiuojant kietumas vidutiniškas, sėdynė kaip ir 406-to patogi. Gale sėdintiems vietos kojoms mažai. Garso izoliacija gera, ant kelio stovi stabiliai, 170 km/h važiuoji ir nejauti. Variklis labai smagiai sukdavosi, ir patikimas, ir galios pakankamai. Kuro sąnaudos - mieste nesėdint kamščiuose 7,5 L, užmiesty viskas ok - krenta sąnaudos, o va autostradoje jau nepritaupysi 130-140 km/h - 7-8 L. Daug privalumų - autopilotas, xenon, panoraminis stogas, navigacija, 10gb HDD muzikai, el. sedynės... Su elektronika didelių problemų nebuvo, vieną kartą yra tekę tvarkyt ESP ar Airbag fyškę dėl atsiradusios klaidos. Kelis kartus žiemą yra supykęs už važinėjimą su degančia kuro lempute - FAP klaida. Užpylus daugiau kuro problema dingo. Bendrai paėmus - džiaugiausi turėdamas 407-tą, pasiteisinęs pirkinys.

Eksploatacijos kaštai, nuvertėjimas

Išprogramuotas FAP ir EGR, remonuotas vairo stiprintuvo siurblys, vairo kolonėlė. Keistas kondicionieriaus radiatorius. Toliau - einami dalykai - važiuoklė, filtrų/tepalų keitimas. Brangus kuro filtras - ~30eur. Per 4 metus metus mano atveju nuvertėjo 1500eur. Iš principo kaip ir visi Peugeot - pigiai perki, pigiai parduodi.

Patarimai perkančiajam

Pasitikrinti apačią ar variklis neapibėgęs tepalais, ar kondicionierius šaldo ir klimos abi pusės veikia tvarkingai, nepirkti su 1,6 motoru.